18 Страници V  « < 16 17 18  
Reply to this topicStart new topic
Christian Kanev - Trancey Sundays
Kристиян
мнение 12.10.2017, 09:08
Мнение #341

Трансър

Група: Потребител
От: София
Потребител № 662

Име: Кристиян
Любим DJ: Armin van Buuren
Любима песен: Armin van Buuren feat. Betsie Larkin - Safe Inside You (Original Mix)

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми тази седмица ще слушаме нови тракове от Turn, Rich Smith, Adam Ellis, Allen Belg, Aly Sa, Plutian, Keurich и една класика от Sean Tyas. Можете да се включите в радио шоуто ми тази събота от 19:00ч. по радио "Милениум".

Приятен уикенд! smile.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Kристиян
мнение 20.10.2017, 08:33
Мнение #342

Трансър

Потребител № 662

Любима песен: Armin van Buuren feat. Betsie Larkin - Safe Inside You (Original Mix)

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми тази седмица ще слушаме нови тракове от Space Raven, Dave Cold, Daniel Skyver, Beatsole, Magnus, Michael Retouch, Daniel Rust, Star Traveller, Mallorca Lee и една класика от John O'Callaghan. Можете да се включите в радио шоуто ми тази събота с повторение в неделя от 19:00ч. по радио "Милениум".

Мнението е редактирано от Kристиян: 20.10.2017, 08:33

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 27.10.2017, 09:24
Мнение #343

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми тази седмица ще слушаме нови тракове от T4L, Michael L., Angelica Sky, DJ Xquizit, Miroslav Vrlik, Andre Visior, Fresh Code, Mike Sanders, Miss Bo и един класик ремикс от Daniel Kandi. Можете да се включите в радио шоуто ми тази събота с повторение в неделя от 19:00ч. по радио "Милениум". Не забравяйте да се включите в 100-годишното издание на предаването за транс музика на DJ Mistery Man в неделя от 15:00ч. отново по радио "Милениум".

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 09.11.2017, 23:03
Мнение #344

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на радио шоуто ми този уикенд може да слушате нови тракове от Bluskay, AERO 21, Fredrik Miller, Alan Morris, Miroslav Vrlik, Eryon Stocker, French Skies, Jo Micali и една класика от Scarab. Може да се включите в предаването ми този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

Мнението е редактирано от Kристиян: 09.11.2017, 23:03

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 16.11.2017, 10:31
Мнение #345

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на радио шоуто ми този уикенд може да слушате нови тракове от BluEye, Marco Mc Neil, Dark Fusion, Raham HaghGooyan, Jeïtam Oshéen, Adam Lester, Hiromori Aso, Jimmy Chou, Angel Falls и класика от Philippe El Sisi. Може да се включите в предаването ми този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

--------------------

+Quote Post

18 Страници V  « < 16 17 18
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 потребители: