19 Страници V  « < 17 18 19  
Reply to this topicStart new topic
Christian Kanev - Trancey Sundays
Kристиян
мнение 24.03.2018, 10:51
Мнение #361

Трансър

Група: Потребител
От: София
Потребител № 662

Име: Кристиян
Любим DJ: Armin van Buuren
Любима песен: Armin van Buuren feat. Betsie Larkin - Safe Inside You (Original Mix)

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме нови тракове от Estigma, Daniel Kandi, Kir Tender, Manuel Rocca, Salt Tank, Abide, CJ Arthur, Ashley Smith, Paul Van Dyk, John O'Callaghan, Rolfiek, Craig Connelly и класика от Robert Nickson. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

Приятен уикенд!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Kристиян
мнение 29.03.2018, 11:22
Мнение #362

Трансър

Потребител № 662

Любима песен: Armin van Buuren feat. Betsie Larkin - Safe Inside You (Original Mix)

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме нови тракове от Alex Di Stefano, Raz Nitzan, Gai Barone, Jak Aggas, Stephen Kirkwood, Jericho Frequency, Bjorn Akesson, Miroslav Vrlik, A.R.D.I, Craig Connelly, Oceanlab, Andy Moor, RAM и класика от Mark Andréz. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

Приятен уикенд! smile.gif

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 06.04.2018, 08:33
Мнение #363

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме вокална транс сесия, за която реших да не споделям имената на артистите, които ще пускам в микса си. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 12.04.2018, 09:46
Мнение #364

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме нови тракове от Gareth Emery, Second Reason, Indecent Noise, Nolans Stenemberg, Allen Watts, Digital Rush, Paul Denton, Andy Cain, Aly & Fila, Gustavo TFB, Smith & Brown, Alex Wright и класика от The Doppler Effect. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 21.04.2018, 11:45
Мнение #365

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме нови тракове от Dan Stone, Maes•tro, Karim Farouk, Empathy, TrancEye, Steve Allen, Para X, Matt Bukovski, John Askew, Phil Dinner и класика от Garry Heaney. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 27.04.2018, 13:32
Мнение #366

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме нови тракове от The Thrillseekers, Ahmed Romel, Cold Blue, Andre Visior, The Noble Six, Monoverse, Syntouch, Kaimo K, Adam Ellis и класика от Armin van Buuren. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

Приятен уикенд!

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 03.05.2018, 11:40
Мнение #367

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме нови тракове от Aly & Fila, Amir Hussain, Sean Tyas, Nitrous Oxide / N2O, Frank Waanders, Giuseppe Ottaviani, Aelyn, Mhammed El Alami, Menno de Jong, Natalie Gioia и класика от Armin van Buuren. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

--------------------

+Quote Post
Kристиян
мнение 10.05.2018, 12:36
Мнение #368

Трансър

Потребител № 662

Здравейте,

В новия епизод на предаването ми ще слушаме нови тракове от Sergey Lagutin, Alex Wright, DJ's United, A.R.D.I. , Sied van Riel, Solis & Sean Truby, Jordan Suckley , Paul Denton, Sergey Nevone и класика от Duderstadt. Можете да се включите в предаването този уикенд от 19:00ч. по радио "Милениум".

Приятна почивка! smile.gif

--------------------

+Quote Post

19 Страници V  « < 17 18 19
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 анонимни потребители)
0 потребители: